• Mr.SCRUBBER Jelly Bubbles Peony in Love – Ароматизований гель для душу, 100 мл

Mr.SCRUBBER Jelly Bubbles Peony in Love – Ароматизований гель для душу, 100 мл

120.00

Є в наявності
Артикул: SM_13888
Придбати в один клік

Опис

Гель для душу Mr.SCRUBBER Jelly Bubbles Peony in Love - це не просто гігієнічний засіб, а справжній ритуал ніжного очищення. Його унікальна желейна текстура, створена на базі м'яких ПАР, делікатно видаляє забруднення, не порушуючи бар'єр шкіри. Формула, збагачена поживними маслами, при контакті з водою перетворюється на шовковисту піну, яка дарує шкірі зволоження та відчуття комфорту. Це ідеальний вибір для щоденного догляду, який перетворює звичайний душ на сеанс ароматерапії.

Переваги:

  • Желейна консистенція: забезпечує економічну витрату та ніжне, що обволікає очищення;
  • Безсульфатна формула: виключає наявність агресивних SLS/SLES, тому не викликає сухості та подразнення;
  • Зволожуючий комплекс масел: інтенсивно живить і пом'якшує шкіру, запобігаючи стягнутості після душу;
  • Вишуканий аромат: дарує чуттєву композицію з нотами півонії та мускусу, залишаючи легкий шлейф на шкірі;
  • Компактний формат: зручний для подорожей, походів до спортзалу або першого знайомства з продуктом.

Активні інгредієнти:

  • Олія персикових кісточок: усуває лущення, вирівнює рельєф і підвищує пружність шкіри;
  • Масло авокадо: зміцнює ліпідний бар'єр, запобігаючи втраті вологи та живлячи глибокі шари;
  • Масло ши: дарує шкірі м'якість, інтенсивно зволожує та заспокоює навіть чутливу шкіру;
  • Арганова олія: відновлює гідроліпідний баланс, знімає почервоніння та роздратування;
  • Кокосова олія: надає гладкості та шовковистості, захищаючи шкіру від передчасного в'янення.

Гель для душу Mr.SCRUBBER Jelly Bubbles Peony in Love - це гармонійне поєднання ефективного очищення та чуттєвого задоволення. Його м'яка формула та вишуканий аромат дарують шкірі здорове сяйво та ніжність, перетворюючи повсякденну рутину в момент релаксації. Це ідеальний компаньйон для тих, хто цінує якісний догляд та гарні аромати у кожній деталі.

Об'єм: 100 мл

Aqua (Water), Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate, Lauryl Lactate, Citric Acid, Vegetable Oil, Prunus Persica Kernel Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, Disodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Limonene, CI 14720.

  1. Нанесіть невелику кількість гелю на вологу мочалку, губку або просто в долоню.
  2. Спініть засіб легкими масажними рухами до утворення ніжної піни.
  3. Рівномірно розподіліть піну по всьому тілу, приділяючи увагу найбільш забрудненим ділянкам.
  4. Ретельно змийте теплою проточною водою.

Порада: для більш інтенсивного зволоження не використовуйте занадто гарячу воду під час прийому душу. Наносьте гель легкими масажними рухами – це посилить мікроциркуляцію крові та покращить тонус шкіри. Завдяки своєму ніжному складу, продукт ідеально підходить для використання в будь-яку пору року, особливо в періоди, коли шкіра потребує додаткового комфорту.

Результат: після застосування гелю шкіра стає ідеально чистою, свіжою та неймовірно м’якою на дотик. Відчуття стягнутості та сухості повністю відсутнє завдяки дії натуральних олій. Ніжний, але стійкий аромат півонії та білого мускусу залишає після себе приємний шлейф, який піднімає настрій та дарує відчуття доглянутості на весь день.

Бренд: Mr.SCRUBBER
Призначення (для тіла): для ароматизації, Зволоження, Очищення
Тип шкіри: Усі типи
Країна походження: 🇺🇦 Україна

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Mr.SCRUBBER Jelly Bubbles Peony in Love – Ароматизований гель для душу, 100 мл”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ShampooMarket © Інтернет-магазин професійної косметики та парфумерії 2026