• NATUREAL Hydrate Me Balm Mask – Зволожуюча бальзам-маска для волосся, 250 мл рефіл+флакон

NATUREAL Hydrate Me Balm Mask – Зволожуюча бальзам-маска для волосся, 250 мл рефіл+флакон

780.00

Є в наявності
Артикул: SM_93636
Категорії: ,
Придбати в один клік

Опис

Бальзам-маска NATUREAL Hydrate Me Balm Mask закриває дві задачі одразу – працює як щоденний кондиціонер та як маска глибокої дії. Формула без силіконів, парабенів та сульфатів. В основі - олія ши, акваксил та пантенол. Вони заповнюють порожнечі у структурі волосся, утримують вологу та повертають пасмам щільність. Аромат теплий, солодко-пряний: мигдаль, лаванда, ваніль, мирра, боби тонка. Об'єм 250 мл, формат рефіла з багаторазовим флаконом.

Переваги:

  • Відновлення еластичності: повертає гнучкість жорстким та зневодненим пасмам, прибирає пергаментну сухість;
  • Антистатичний ефект: знімає пухнастість. Розчісування перестає бути тортурою;
  • Термозахист: створює бар'єр перед гарячим повітрям фену та праскою;
  • Ущільнення структури: запобігає перерізу кінчиків за рахунок запечатування вологи;
  • Легкість: не обтяжує тонке волосся, зберігає прикореневий об'єм;
  • Сумісність із CGM: підходить для кучерявого методу, не забиває завиток.

Активні компоненти:

  • Масло ши (карите): обволікає волосся і запечатує вологу всередині, дає базовий термозахист;
  • Акваксил та пантенол: зволожуючий комплекс, працює на еластичність та гнучкість стрижня;
  • Вітамін Е: антиоксидант, що запобігає ламкості при механічному укладанні;
  • Алое, оливкова та кокосова олії: живлять, пом'якшують, відновлюють захисний бар'єр кутикули.

Бальзам-маска NATUREAL Hydrate Me Balm Mask – це робочий інструмент для відновлення зневодненого волосся без силіконового маскування. Підходить для пористих, ламких, кучерявих та пофарбованих пасм. Не рекомендована тим, хто шукає миттєвого візуального глянцю — формула працює на структуру, а не на обман зору. В останніх партіях текстура стала трохи рідшою — враховуйте це при дозуванні, щоб не пролити зайвого. Об'єм 250 мл у форматі рефіла знижує вартість догляду та навантаження на екологію.

Об'єм: 250 мл рефіл+флакон

Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetrimonium Chloride, Dicaprylyl Carbonate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Coco-Caprylate, PCA Glyceryl Oleate, Parfum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydroxyethylcellulose, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, CI 42090, CI 14720.

  1. Вимийте голову шампунем – оптимально тим же брендом, лінійки Balance Me.
  2. Відіжміть воду рушником. Стекати не повинно.
  3. Розподіліть по довжині, відступаючи від коріння 8–10 см.
  4. Як бальзам: витримайте 2–3 хвилини, змийте.
  5. Як маска: залиште на 10–15 хвилин, за бажання під шапочкою.
  6. Змивайте теплою, не гарячою водою.

Порада: навіщо формат рефіла? Щоб не переплачувати за пластик та отримати робочий об’єм. Зберігайте флакон далеко від прямих сонячних променів – натуральні олії окислюються. Перед першим використанням струсіть: розшарування для безсиліконових текстур норма. Якщо волосся екстремально пошкоджене знебарвленням, однієї маски мало – потрібно додаткове запечатування олією або незмивним кремом. Інакше глянець буде слабким. факт.

Результат: пасма стають щільнішими вже після першого застосування. Накопичувальний ефект проявляється через 3-4 використання: кінчики перестають ламатися, йде пергаментна сухість. Волосся розсипчасте, м’яке, з природним блиском – без силіконового лакованого ефекту. Витрата залежить від густоти: на середню довжину вистачає 4-6 місяців при щотижневому застосуванні.

Бренд: NATUREAL
Призначення (для волосся): для відновлення, для зволоження, для зміцнення
Тип волосся: Усі типи
Країна походження: 🇺🇦 Україна

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук на “NATUREAL Hydrate Me Balm Mask – Зволожуюча бальзам-маска для волосся, 250 мл рефіл+флакон”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ShampooMarket © Інтернет-магазин професійної косметики та парфумерії 2026