• NATUREAL Strawberry Desert Cream – Крем для рук, 60 мл

NATUREAL Strawberry Desert Cream – Крем для рук, 60 мл

390.00

Є в наявності
Артикул: SM_79462
Категорії: ,
Придбати в один клік

Опис

Ламелярний крем для рук NATUREAL Strawberry Desert Cream - відтворює структуру природного ліпідного бар'єру. Об'єм 60 мл при щоденному нанесенні витрачається за півтора місяці. Текстура флюїдна - вбирається за секунди. Аромат полуниці із вершками тримається на шкірі до наступного миття. Не для любителів нових цитрусових нот.

Переваги:

  • Ламелярна структура: вбудовується в роговий шар, відновлюючи пошкоджені ділянки бар'єру без ефекту маски;
  • Відсутність липкості: можна відразу працювати з папером або клавіатурою.
  • Парфумований профіль: замінює легкі парфуми, але потребує обережності при алергії на віддушки;
  • Догляд за кутикулою: розм'якшує огрубілі краї.

Активні компоненти:

  • Ніацинамід: ущільнює епідерміс, знижує реактивність та вирівнює мікрорельєф;
  • Масла ши та жожоба: компенсують нестачу власних ліпідів, запобігаючи трансепідермальній втраті вологи;
  • Пребіотичний комплекс: нормалізує pH і пригнічує зростання патогенної флори після антисептиків;
  • Bis-diglyceryl polyacyladipate-2: рослинний аналог ланоліну. Створює оклюзію, що дихає.

Ламелярний крем для рук NATUREAL Strawberry Desert Cream - закриває потребу в базовому щоденному зволоженні та естетичному задоволенні. Об'єм 60 мл є оптимальним для зберігання в сумці або на робочому столі. Підходить всім типам шкіри, крім екстреної регенерації, що вимагає. Навіщо окрема парфума для рук, якщо є стійкий шлейф полуниці з вершками? Просто наносите його за необхідності.

Об'єм: 60 мл

Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglycerides, Niacinamide, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Glyceryl Stearate Citrate, Hydroxyethyl Urea, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Seed Oil, Glycerin, Panthenol, Shorea Robusta Seed Butter, Triethyl Citrate, Sodium Benzoatе, Potassium Sorbate, Parfume, Lecithin, Sodium Acrylates Copolymer, Inulin, Alpha-glucan oligosaccharide, Sunflower seed Oil, Tocopherol

  1. Видавіть горошину на тильну сторону долоні.
  2. Розтопіть емульсію між пальцями до температури тіла.
  3. Розподіліть по шкірі рук, приділяючи увагу кутикулі та міжпальцевим проміжкам.
  4. Наносьте після кожного контакту з водою або миючими засобами.

Порада: взимку або при екстремальних обвітрюваннях легкої флюїдної текстури не вистачить. Беріть щільніші засоби з восками. Саме тут більшість помиляється, очікуючи дива від парфумованого догляду. Перед нанесенням обов’язково висушіть руки. Мокрі пальці розбавляють емульсію. Пил, мікрочастинки, залишки побутової хімії – це все.

Результат: шкіра повертає еластичність за рахунок відновлення ліпідного шару. Дрібні лущення зникають після першого застосування. Ніацинамід працює накопичувально, знижуючи загальну почервоніння через тиждень регулярного використання. Аромат залишається на руках, але не перебиває парфуми на шиї. Це не лікувальний препарат для глибоких тріщин. Швидше, грамотна щоденна підтримка.

Бренд: NATUREAL
Призначення (для тіла): Відновлення, Живлення, Зволоження
Тип шкіри: Усі типи
Країна походження: 🇺🇦 Україна

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук на “NATUREAL Strawberry Desert Cream – Крем для рук, 60 мл”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ShampooMarket © Інтернет-магазин професійної косметики та парфумерії 2026